2012-05-03 12:49:24

Czuwaj przegrał z Rzemieślnikiem Pilzno

Czuwaj Przemyśl przegrał 1-2 w rozegranym na własnym boisku meczu ligowym z Rzemieślnikiem Pilzno.

Pierwszy gol dla piłkarzy Rzemieślnika Pilzno padł w 22. minucie meczu po uderzenie Jacka Mitka.

W samej końcówce pierwszej połowy Czuwaj Przemyśl zdołał wyrównać.

Na listę strzelców wpisał się grający trener gospodarzy Marek Rybkiewicz.

Gola na wagę zwycięstwa dla gości zdobył w 56. minucie spotkania Mirosław Pokrywka.

CZUWAJ PRZEMYŚL - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-2 (1-1)
Bramki: Rybkiewicz (45) - Mitek (22), Pokrywka (56)

Czuwaj: Szanter - Klucznik, Szymański, Góral (70. Geroń), Adamski - Zając (66. Przytuła), Kocaj, Kijanka, Kilian - Rybkiewicz (61. Turek), Cwynar (88. Sochacki)

Rzemieślnik: Wilczyński - Mroczk (54. Nowak), Pokrywka, Pydych, W. Mędrek - Zołotar (42. Orzech), Mitek, K. Mędrek (76. Szewczyk), Popiela - Drozdowicz, Łapa (63. Lesiak)

Sędziował: Filip Kosak ze Stalowej Woli. Żółta kartka: Szymański: Widzów: 250

źródło: własne / ksczuwaj.pl