2012-05-03 10:51:36

Pogoń Leżajsk lepsza od Crasnovii

Piłkarze Pogoni Leżajsk wygrali z Crasnoią Krasne 2-1 w meczu 23. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej.

Pojedynek rozpoczął się lepiej dla zawodników Crasnovii, którzy w 17. minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu głową Sławomira Rozborskiego.

Niespałna kwadrans później wyrównującego gola dla Pogoni Leżajsk zdobył Piotr Bubiłek, a kilku minut później - jeszcze przed przerwą - wynik meczu na 2-1 ustalił Marcin Szmuc.

POGOŃ LEŻAJSK - CRASNOVIA KRASNE 2-1 (2-1)
Bramki: Bubiłek (35), Szmuc (40) - Rozborski (17)

Pogoń: Kurosz - Myćka, Sawczuk, Bubiłek, Pyż (46. Bucior) - Dąbek, Lebioda, Pędel, Woś - Szmuc (89. Pietrycha), Staroń

Crasnovia: Rauza - P. Burak (87. Kot), Drapała, A. Burak, Górak (46. Ostrowski) - Kędzierski, Baran, Parys, Rozborski - Szczepański (64. Pietrasiewicz), Stępień (46. Smężeń)

Sędziował: Marcin Rak z Lubaczowa. Żółta kartka: Myćka. Widzów: 100

źródło: własne / Pogoń Leżajsk