2012-04-29 14:30:32

Strumyk Malawa zremisował ze Stalą Sanok

Piłkarze Stali Sanok zremisowali w Krasnem ze Strumykiem Malawa w meczu 22. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Mecz został rozegrany na stadionie Crasnovii w Krasnem, gdzie w rundzie wiosennej grać muszą piłkarze Strumyka Malawa.

W pojedynku dwóch drużyn walczących o utrzymanie padł wynik remisowy, których nie zadowala chyba ani jednych, ani drugich.

Prowadzenie dla piłkarzy Strumyka zdobył w 13. minucie Igor Wójtowicz, który trafił do siatki głową.

Wyrównanie dla Stali Sanok przyszło dopiero po przerwie. Gola na 1-1 zdobył Paweł Mroczka, który uderzył z rzutu wolnego z ponad 30 metrów i przelobował bramkarza gospodarzy.

Goście od 39. minuty grali w dziesiątkę po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Jakub Ząbkiewicz (faul na wychodzącym na czystą pozycję Wojciechu Brudziku).

STRUMYK MALAWA - STAL SANOK 1-1 (1-0)
Bramki: Wójtowicz (13) - Mroczka (65)

Strumyk: Zieliński - Bieda, Gaca, Stawarz, Skała - Siciarz (66. Jandziś), Brusik (65. Cieślik), Brudek (73. Gil), Grad (80. Antkiewicz) - Wójtowicz, Pruś

Stal: Krzanowski - Faka, Łuczka, Kokoć, Tabisz (16. Kruszyński) - Mroczka, Damian Niemczyk, Ząbkiewicz, Sobolak (90. Adamiak) - Sieradzki (90. Zarzycki), D. Kurowski

Sędziował: Grzegorz Stęchły z Jarosławia. Żółte kartki: Brudek - Krzanowski, Damian Niemczyk. Czerwona kartka: Ząbkiewicz (39, faul taktyczny). Widzów: 300

źródło: własne / Nowiny