2012-04-28 19:34:20

Trzy karne i remis w derbach Karpaty - Partyzant

W derbowym meczu pomiędzy Karpatami Krosno a Partyzantem Targowiska padł remis 2-2. Sędzia podyktował aż trzy rzuty karne.

Karpaty Krosno w starciu z Partyzantem Targowiska dwukrotnie wychodziły na prowadzenie, ale za każdym razem goście doprowadzali do wyrównania.

Trzy z czterech bramek padły z rzutów karnych.

W pierwszych minutach spotkania prowadzenie gospodarzom dał Kamil Chmielowski, ale goście  szybko odrobili straty po golu Kamila Walaszczyka - to był pierwszy dziś rzut karny.

Kolejną "jedenastkę" sędzia podyktował tuż przed przerwą, a gola dla gospodarzy zdobył Tomasz Kozieł.

W końcówce meczu trzeci rzut karny na bramkę zamienił Rafał Nikody, który ustalił wynik spotkania na 2-2.

KARPATY KROSNO - PARTYZANT TARGOWISKA 2-2 (2-1)
Bramki: Chmielowski (7), Kozieł (45-karny) - Walaszczyk (15-karny), Nikody (86-karny)

Karpaty: Albrycht – Tomkiewicz (76. Pęcak), Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski – Sedlaczek (88. Sobota), Stanisz, Kozieł, Woźniak (69. Honkisz) – Korzeniowski, Mikulec.

Partyzant: Krawczyk – Krupa (46. Sierżęga), Zych, Remut, Zajdel, Sikorski, Borowczyk (56. Wójcik), Walaszczyk (76. Walat), Świechowski, Nikody, Zarzyka.

Sędziował: Andrzej Zwierzchowski z Rzeszowa. Żółte kartki: Albrycht, Łukaczyński, Włodarski - Borowczyk, Walaszczyk, Sikorski, Zych, Wójcik, Sierżęga. Widzów: 1100.

źródło: własne / karpatykrosno.net