2012-04-28 19:53:56

Efektowna wygrana JKS-u Jarosław w Krasnem

Piłkarze JKS-u Jarosław kontynuują dobrą passę. W meczu 22. kolejki IV ligi wygrali na wyjeździe z Crasnovią Krasne 3-0.

JKS Jarosław odniósł efektowne zwycięstwo z wyżej notowaną Crasnovią - i to na terenie rywali.

Na pierwszego gola kibice musieli czekaż aż do 65. minuty. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się grający trener gości Paweł Załoga.

Trzy minuty później podwyższył Bartłomiej Raba, a za kolejne kilka minut wynik pojedynku na 3-0 dla jarosławian ustalił Bartłomiej Gliniak.

Był to już piąty kolejny mecz JKS-u bez straty punkty (odnieśli w tym czasie cztery zwycięstwa i jeden raz zremisowali).

CRASNOVIA KRASNE - JKS JAROSŁAW 0-3 (0-0)
Bramki: Załoga (65), Raba (68), Gliniak (73)

Crasnovia: Rauza - Baran, Drapała, A. Burak, D. Kot - A. Szczepański (46. P. Burak), Parys, Kędzierski, Smężeń (66. Worosz) - Rozborski, Pietrasiewicz (46. Stępień)

JKS: Kaczmarek - Puńko, Sobczak, Załoga, Żaczek - Raba, Kubas (66. Gliniak), Bańka, Soczek - Jurczak, Kania (74. Pietryna)

Sędziował: Tomasz Jagieła z Krosna. Żółte kartki: A. Burak - Żaczek, Kania. Czerwona kartka: A. Burak (74, druga żółta). Widzów: 100