2012-04-28 18:09:37

Limblach Zaczernie przegrał w Białej Podlaskiej

W Białej Podlaskiej Limblach Zaczernie przegrał ligowy pojedynek z miejscowym Podlasiem 1-2.

W pierwszej połowie pojedynku kibice nie oglądali bramek. Po przerwie za to było było sporo emocji.

Najpierw, po golu Damiana Wolańskiego, na prowadzenie wyszli gracze Limblachu Zaczernie.

Kilkanaście minut do głosu doszli gracze Podlasia Biała Podlaska.

W ciągu zaledwie trzech minut dwukrotnie do siatki trafił Wojciech Hołoweńko zapewniając ostatecznie zwycięstwo ekipie z Lubelszczyzny.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - LIMBLACH ZACZERNIE 2-1 (0-0)
Bramki:
Hołoweńko 2 (76, 79) - Wolański (57)

Podlasie: Wasiluk - Komar, Adamiuk, Mirończuk, Jędrzejuk - Sobiczewski, Litwiniuk, Maksymiuk, Jesionek (64. Szpański) - Hołoweńko, Sawtyruk (46. Gawroński)

Limblach: Kukulski - Polak, Kapuściński (64. Dynia), Brogowski, Róg - Gilar, Hajnas (81. Szala), Ryniewicz, Blim (55. Bukała) - Szyszko, Wolański

Sędziował: Hubert Ripper z Lublina. Żółte kartki: Maksymiuk, Litwiniuk, Hołoweńko, Komar - Hajnas, Kapuściński. Widzów: 700

źródło: własne / biala24.pl