http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-02-16 17:02:34

Zarzycki i Łętocha w "Stalówce"

W pierwszoligowej Stali Stalowa Wola będą występować wiosną dwaj testowani ostatnio zawodnicy: 26-letni bramkarz Paweł Zarzycki z GKS Jastrzębie i 18-letni pomocnik Sebastian Łętocha z Kolejarza Stróże.

Obaj nowi piłkarze złożyli we wtorek swoje podpisy na umowach, a dołączyć ma do nich jeszcze także napastnik Kamil Gęśla - wychowanek Stali, który ma wrócić z Wisły Płock.

- Kamil Gęśla ma jeszcze skontaktować się ze swoim menedżerem, ale jesteśmy z nim po rozmowie i uzgodniliśmy warunki umowy - mówi Leszek Kaczmarski, prezes Stali.

- Na tym prawdopodobnie zakończymy transfery w przerwie zimowej w naszym zespole piłkarskim, chociaż trener Janusz Białek być może znajdzie jeszcze do drużyny nowego obrońcę. A co z Cezarym Czpakiem? Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale nie udało nam się to we wtorek rano, chcemy, by ten zawodnik określił się jak najszybciej, czy chce u nas występować wiosną czy jednak zrezygnuje - powiedział Kaczmarski.

W środę o godzinie 12 na sztucznej murawie w Ostrowcu Świętokrzyskim piłkarze "Stalówki" rozegrają kolejny mecz kontrolny z drużyną Stali Rzeszów.

źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem