2012-04-21 18:58:35

Limblach Zaczernie zremisował z Tomasovią

Limblach Zaczernie zremisował 1-1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w meczu 21. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Tomasza Orłowskiego zremisowali z Tomasovią 1-1 punktując w trzecim kolejnym meczu ligowym.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. W 22. minucie gola dla drużyny z Tomaszowa Lubelskiego zdobył Paweł Zatorski skutecznie egzekwując rzut karny.

Wyrównanie przyszło dopiero po przerwie - w 65. minucie do siatki trafił Damian Wolański.

LIMBLACH ZACZERNIE - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1-1 (0-1)
Bramki: Wolański (65) - Zatorski (22-karny)

Limblach: Kukulski - Polak, Brogowski (86. Federkiewicz), Dynia, Kapuściński - Róg, Ryniewicz, Gilar (71. Bukała), Wolański, Brzychczy (46. Szala) - Płonka (32. Blim)

Tomasovia: Waśkiewicz - Droździel, Chwała, Joniec, Skiba - Kozyra (46. Zdybek), Szafrański, Słotwiński (69. Kulas), Zatorski - Raczkiewicz, Paskiv

Sędziował: Michał Rogowski z Chełma. Żółte kartki: Ryniewicz - Szafrański, Joniec. Widzów: 150

źrodło: własne / Nowiny