2012-04-21 18:42:56

Siedem bramek w meczu Stali Mielec z Polonią Przemyśl

Po dramatycznym meczu, w którym padło aż siedem bramek, Stal Mielec pokonała Polonię Przemyśl 4-3.

Mielczanie dobrze zaczęli mecz szybko obejmując dwubramkowe prowadzenie - do siatki trafiali kolejno Szymona Kardyś i Michał Wolański.

Goście jednak nie odpuścili i zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą, a autorami bramek byli Waldemar Jaroch i Patryk Romaniuk.

Po zmianie stron Ołeksandr Rozman celnym strzałem wyprowadził Polonię na prowadzenie, na co Stal odpowiedziała trafieniem Mariusza Cichosza.

Mielczanie dążyli do strzelenia kolejnej bramki, co przyniosło efekt w doliczonym czasie gry. Rzut karny wykorzystał Michał Pruchnik ustalając wynik spotkania na 4-3 dla Stali.

Więcej informacji wkrótce.

STAL MIELEC - POLONIA PRZEMYŚL 4-3 (2-2)
Bramki:
Kardyś (9), Wolański (11), Cichosz (76), Pruchnik (90+2-karny) - Jaroch (19), Romaniuk (30), Rozman (61)
Stal: Daniel - Kardyś, Cichosz, Kiciński, Marek - Buczyński (55. Kołodziej), Kościelny, Wolański, Skiba (60. Pruchnik), Jędryka (77. Stępień) - Łętocha (90. Zaskalski)

Polonia: Kużma - Barszczak, Jaroch, Smaljuch, Sokil - Gwóźdź, Wanat (87. Żyga), Kazek, Riabyj, Rozman - Romaniuk (87. Perizhok)

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa. Żółte kartki: Jędryka - Jaroch.  Widzów: 200

źródło: własne / stalmielec.com / Nowiny