2012-04-18 19:06:09

sparing: Korona Kielce - Resovia 2-2

Piłkarze drugoligowej Resovii zremisowali w rozgrywanym dziś meczu sparingowym z ekstraklasową Koroną Kielce 2-2.

Korzytając z przerwy w rozgrywkach (pauza) gracze drugoligowej Resovii Rzeszów rozegrali mecz sparingowym.

Rywalem ekipy Marcina Jałochy była grająca w T-Mobile Ekstraklasie Korona Kielce. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Kielczanie prowadzili już 2-0 po golach Daniela Gołębkiewskiego i Jakuba Bąka.

Podkarpacki zespół jednak zdołał doprowadzić do wyrównania - najpierw do siatki trafił Daniel Góra, a w samej końcówce na listę strzelców wpisał się Tomasz Ciećko.

KORONA KIELCE - RESOVIA RZESZÓW 2-2 (1-0)

Bramki: Gołębiewski (8), Bąk (55) - Góra (68), Ciećko (88)

Korona: (I połowa) Pilarz - Golański, Malarczyk, Kiercz, Papka - Łuczak, Jovanović, Michalski, Lenartowski, Kiełb (43. Kaczmarek) - Gołębiewski. (II połowa) Pilarz - Bednarski, Staňo, Świder - Papka, Kaczmarek, Michalski (60. Cebula), Lech, Kuzera - Bąk, Jamróz

Resovia: Mech - Jaroch, Domoń, Kozubek, Sulkowski - Ogrodnik, Nykanowycz, Frankiewicz, Kwiek - Hajduk, Kantor. Grali także: Kozak, Chrabąszcz, Ciećko, Kaliniec, Dziedzic, Szkolnik, Bogacz, Góra

Sędziował: Rafał Kowalski z Kielce. Żółte kartki: Bednarski - Bogacz

źródło: 90minut.pl