2012-04-18 18:21:28

PP: Partyzant Targowiska rozbił Czarnych Jasło

Gracze Partyzanta Targowiska wygrali na wyjeździe z Czarnymi Jasło 3-0 w meczu 1/2 finału pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego.

Piłkarze Piotr Kota nie mieli większych problemów z pokonaniem Czarnych Jasło, którzy są aktualnie liderem IV ligi podkarpackiej.

Pierwszego gola dla Partyzanta Targowiska zdobył już w 8. minucie meczu Damian Łanucha. Kilkanaście minut później na 2-0 podwyższył Kamil Płonka.

Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Artur Wierdak.

W finale pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego piłkarze Partyzanta zmierzą się ze Stalą Sanok, która w drugim meczu półfinałowym pokonała Karpaty Krosno 1-0.

CZARNI JASŁO - PARTYZANT TARGOWISKA 0-3 (0-2)
Bramki: Łanucha (8), Płonka (25), Wierdak (64)

Czarni: Biernacki - Żuławski, Kmiecik, Bernacki, Dziobek (46. Dziedzic) - Wardęga (65. Maczuga), Kukowski (65. Cempa), Madejczyk (65. Garbacik), Setlak (65. Złotek), Warchoł - Myśliwiec.

Partyzant: Michalak - Płonka (68. Walaszczyk), Zych, Policht (32. Remut), Zajdel (73. Łach) - Sierżęga, Łanucha (73. Świechowski), Wierdak - Nikody (46. Krupa), Borowczyk - Walat.

Sędziował: Piotr Garbiński z Krosna. Żółte kartki: Bernacki - Sierżęga, Zych. Widzów: 350

źródło: własne / czarnijaslo.pl