2012-04-15 15:58:23

Cosmos Nowotaniec ograł Rzemieślnika Pilzno

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wygrali w meczu 20. kolejki IV ligi z Rzemieślnikiem Pilzno 3-1.

Wszystkie trzy bramki dla Cosmosu Nowotaniec zdobyli zawodnicy z Ukrainy.

Jako pierwszy do siatki trafił Andrij Małyk, który wpisał się na listę strzelców w 24. minucie.

Kilka minut później wyrównanie dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Piotr Drozdowicz.

W drugiej połowie dwa gole zdobył Ostap Pulkiv zapewniając ostatecznie zwycięstwo ekipie z Nowotańca.

COSMOS NOWOTANIEC - RZEMIEŚLNIK PILZNO 3-1 (1-1)
Bramki: Pulkiv 2 (67, 76), Małyk (24) - Drozdowicz (28)

Cosmos: Vikhot - Majka, Śmietana, Szałankiewicz, Badowicz - Nikalishun (46. Pulkib), Gołda, Łoch, Armata (60. Pluskwik) - Jęczkowski (85. Spaliński), Małyk (85. Szatkowski)

Rzemieślnik: Wilczyński - Nowak, Mroczek, Pokrywka, Lesiak - Zołotar, Popiela, Mitek (80. Wiśniowski), Orzech - Drozdowicz (80. Szafar), Łapa (72. W. Mędrek)

Żółte kartki: Szałankiewicz - Cosmos

źródło: własne / cosmos.futbolowo.pl

Komentarze: 7

antycosmos 2012-04-15 16:09:49

a za tydzien trzeba bedzie oddac 3 pkt na BANDURSKIEGO :)

fakt 2012-04-15 17:07:44

a ja jestem zadowolony że w moim klubie grają Polacy Oni dostają stypendia oni premie za wygrane mecze Dalej ładowc kasy na legie cudzoziemska a poziom pilki na Podkarpaciu bedzie że hej I co Panie sponor masz Pan z tego a g...o

ta 2012-04-15 18:45:51

trzeba miec tych Polakow co beda wygrywac, takich nie widac wiec trzeba sciagac. tym bardziej jesli ma sie przeciw sobie sedziow ktorzy gwizdaja spalonego po tym jak bramkarz wypluwa pilke i i dyktuje wolne z kapelusza