http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-02-16 16:02:33

Daniel Beszczyński piłkarzem Siarki Tarnobrzeg

Występujący ostatnio w III-ligowej Stali Kraśnik Daniel Beszczyński w rundzie wiosennej reprezentował będzie barwy tarnobrzeskiej Siarki.
 
Daniel Beszczyński ma 24 lata, gra na pozycji prawego obrońcy. Swoją karierę rozpoczynał w Tłokach Gorzyce, następnie grał w Naprzodzie Jędrzejów skąd przeniósł się do Stali Kraśnik. W każdej z tych drużyn występował razem z bratem bliźniakiem Kamilem, który gra jako bramkarz.
 
Nowy obrońca Siarki podkreśla dobry klimat jaki panuje w tarnobrzeskim klubie. - Atmosfera w Siarce jest kapitalna, bardzo się cieszę, że trafiłem do tego zespołu – powiedział.
 
Umowę z Siarką podpisał już także Bartosz Madeja. Jednak aby został prawomocnym piłkarzem Siarki potrzebne jest jeszcze porozumienie się działaczy tarnobrzeskiego klubu z działaczami Resovii, w której Bartosz grał jesienią
 
źródło: Echo Dnia / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem