2012-04-14 19:24:17

Avia Świdnik przerwała passę Stali Mielec

Piłkarze Avii Świdnik przerwali świetną passę Stali Mielec. Ekipa z Lubelszczyzny zwyciężyła 1-0.

Gracze Romana Gruszeckiego przed pojedynkiem z Avią Świdnik wygrali pięć meczów z rzędu (cztery wiosną pod jego wodzą) i po cichu liczyli na kolejną niespodziankę.
Tym razem jednak się nie udało. Avia Świdnik przerwała świetną passę Stali Mielec zwyciężając 1-0.

Autorem jedynego trafienia był Bartłomieja Mazurka, który wpisał się na listę strzelców w 51. minucie meczu.

Więcej informacji wkrótce.

AVIA ŚWIDNIK - STAL MIELEC 1-0 (0-0)
Bramka: Mazurek (51)

Avia: Gieresz - Bednarek, Maciejewski, Grzegorczyk, Kubiak - Sadło (46. Majdan), Pranagal, Jeleniewski, (85. Paluszek), Iracki (46. Majewski) - Mazurek, Kucharzewski (71. Tarkowski)

Stal: Daniel - Kardyś, Cichosz, Kiciński, Marek - Buczyński (52. Jędryka), Kościelny, Michał Wolański (74. Skała), Skiba (85. Zaskalski) - Łętocha, Ryguła

Sędziował: Piotr Kasperski z Lublina. Żółte kartki: Pranagal, Grzegorczyk - Łętocha. Widzów: 350

źródło: własne / stalmielec.com / Dziennik Wschodni