2012-04-14 18:04:31

Unia Nowa Sarzyna ograła Siarkę Tarnobrzeg

Gracze Unii Nowa Sarzyna sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom pokonując Siarkę Tarnobrzeg 2-0.

Pierwszego gola dla Unii Nowa Sarzyna zdobył w 44. minucie Krystian Lebioda, który trafił do siatki z rzutu wolnego.

Po przerwie na listę strzelców wpisał się jeszcze Stanisław Bednarz, a wynik meczu na 3-0 ustalił w końcówce Dariusz Bartnik z rzutu karnego.

Była to pierwsza porażka "Siarkowców" pod wodzą nowego szkoleniowca Michała Szymczaka.

Swój pojedynek wygrali gracze Avii Świdnik i Orląt Radzyń Podlaski, co oznacza, że Siarka Tarnobrzeg straciła pozycję lidera i spadła na trzecią pozycję.

UNIA NOWA SARZYNA - SIARKA TARNOBRZEG 3-0 (1-0)
Bramki: Lebioda (44), Bednarz (67), Bartnik (81-karny)

Unia: Wierzgacz - Łuczak, Winiarski, Bartnik, Pydych (90. Bąba) - Mistrzyk, Lebioda, Bigas, Wtorek, Telka - Bednarz (81. Stręciwilk)

Siarka: Ćwiczak - Bażant (81. Lipiec), Beszczyński, Jakubiec, Łuczakowski (56. Rożek), Hynowski, Kuranty, Madeja - Zalewski (60. Kwieciński), Wolan (73. Jakubowski), Zabłocki

Sędziuje: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Bartnik, Bednarz - Zabłocki, Jakubiec. Czerwona kartka: Jakubiec (80, druga żółta). Widzów: 400

źródło: własne / Nowiny