2012-04-14 17:00:00

Stal Sanok przegrała z Podlasiem Biała Podlaska

Piłkarze Stali Sanok przegrali na wyjeździe z Podlasie Biała Podlaska 0-2 w meczu 20. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gracze Ryszarda Federkiewicza przegrali w Białej Podlasce z tamtejszym Podlasiem. Sanoczanie przerwali tym samym passę trzech meczów bez porażki.

Pierwszy gol dla Podlasia padł po samobójczym trafieniu Michała Zarzyckiego.

Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Tomasz Gawroński skutecznie egzekwując rzut karny.

Stal Sanok nie potrafiła trafić do siatki rywali mimo tego, że prawie przez całe spotkanie mieli przewagę jednego zawodnika - w 23. minucie czerwoną kartką ukarany został Paweł Komar.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - STAL SANOK 2-0 (2-0)
Bramki: Zarzycki (21-samobój), Gawroński (45-karny)

Podlasie: Baczewski - Adamiuk, Jędrzejuk, Mirończuk, Komar - Maksymiuk, Litiwniuk (77. Kondratienko), Jesionek, Sawtyruk (72. Iwańczuk) - Gawroński, Hołoweńko (90. Kacik)

Stal: Ciołek - Faka, Zarzycki (46. Daniel Niemczyk), Łuczka, Sumara -  Węgrzyn, Mroczka, Ząbkiewicz, D. Kurowski (46. Tabisz) - Sieradzki (46. Damian Niemczyk), S. Kurowski (83. Adamiak)

Sędziował: Michał Rogowski z Chełma. Żółte kartki: Komar, Gawroński - Zarzycki, Ząbkiewicz. Czerwona kartka: Komar (23, druga żółta). Widzów: 600

źródło: własne / biala24.pl