2012-04-14 14:54:10

Polonia Przemyśl przegrała z Chełmianką

Gracze Polonii Przemyśl przegrali przed własną publicznością z Chełmianką Chełm 0-1 w meczu 20. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Przed pojedynekiem z Polonią Przemyśl gracze Chełmianki przegrali aż sześć razy z rzędu dlatego podkarpacki zespół mógł czuć się faworytem.

Nic jednak z tego nie wyszło. To goście zwyciężyli 1-0, a autorem zwycięskiego trafienia był Daniel Krakiewicz, który wpisał się na listę strzelców w 35. minucie.

Przemyślanie kończyli ten mecz w dziesiątkę po tym jak w 88. minucie czerwoną kartką otrzymał Ukrainiec Siergij Sywyj.

POLONIA PRZEMYŚL - CHEŁMIANKA CHEŁM 0-1 (0-1)
Bramka: Krakiewicz (35)

Polonia: Cisek (46. Kuźma) - Sywyj, Smaliuch, Sobol (88. Pikłowski), Sokil - Łoś (46. Wanat), K. Kazek, Riabyj, Gwóźdź - Rozman, Romaniuk (46. Jaroch)

Chełmianka: Porzyc - Wyroślak, Krzyżak, Dyczko, Kogut - Wieczorek, Gregorowicz (67. Miksza), Słomka, Kasperek - Krakiewicz (81. Drob), Fajman (90. Korszla).

Sędziował: Sławomir Chmiel z Rzeszowa. Żółte kartki: Dyczko, Wieczorek, Kasperek, Drob; Czerwona kartka: Sywyj (88)

źródło: własne