2012-04-07 14:25:02

Izolator pokonał Karpaty. Maciej Rusin bohaterem

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali z Karpatami Krosno 2-1. Bohaterem spotkania był Maciej Rusin, którzy strzelił obydwa gole dla gospodarzy.

Pojedynek rozpoczął się lepiej dla gości. Karpaty Krosno wyszły na prowadzenie już w 16. minucie po golu Pawła Fydrycha z rzutu karnego. Wynik 0-1 utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron na boisku pojawił się Maciej Rusin, który odmienił losy spotkania.

Najpierw w 47. minucie doprowadził do wyrównania, a w samej końcówce, już w doliczonym czasie gry, strzelił zwycięską bramkę dla Izolatora Boguchwała.

Krośnianie kończyli ten mecz w dziesiątkę - w 60. minucie czerwoną kartkę zobaczył Marcin Łukaczyński (druga żółta).

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - KARPATY KROSNO 2-1 (0-1)
Bramki: Rusin 2 (47, 90+2) - Fydrych (16-karny)

Izolator: Pawlus - Kopiec, Czopko, G. Woźniak (32. Burak), Guzior - Karwat (69. Cioch), Rogala, Cupryś, Domin - Adamczyk (46. Rusin), Porada (46. Tyburczy)

Karpaty: Hajduk - M. Woźniak (78. Tomkiewicz), Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski - Stanisz (63. Sobota), Kozieł, Fydrych, Sedlaczek (66. Mikulec) - Radulj, Buczek (82. Korzeniowski)

Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega. Żółte kartki: Rogala, Adamczyk, Rusin - Łukaczyński, Sedlaczek, Mikulec, Kozieł. Czerwona kartka: Łukaczyński (60, druga żółta)

źródło: własne / zksizolator.eu