2012-03-31 18:02:53

Udany debiut Szymczaka. Siarka ograła Karpaty

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali wyjazdowy pojedynek z Karpatami Krosno. Udany debiut na ławce trenerskiej gości zanotował Michał Szymczak.

Nowy szkoleniowiec Siarki Michał Szymczak lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć.

Tarnobrzeżanie po dwóch porażkach z rzędu wygrali na trudnym terenie w Krośnie z Karpatami aż 3-0.

Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, ale w 31. minucie rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Bartłomiej Buczek, który z 11 metrów trafił w poprzeczkę.

Po przerwie zabójczo skuteczni okazali się goście. Najpierw do siatki trafił Mariusz Korzępa, a chwilę później na 2-0 podwyższył Kamil Zalewski. Chwilę przed końcem gospodarzy dobił Jacek Rożek.

KARPATY KROSNO - SIARKA TARNOBRZEG 0-3 (0-0)
Bramka: Korzępa (57), Zalewski (67), Rożek (87)

Karpaty: Hajduk - Woźniak (70. Garlak), Łukaczyński, Chmielowski, Włodarski (77. Korzeniowski) -Mikulec (64. Meier), Kozieł, Fydrych, Sedlaczek (64. Stanisz) - Buczek, Radulj.

Siarka: Ćwiczak - Bażant, Jakubiec, Beszczyński, Jakubowski (86. Łukawski) - Hynowski, Kuranty, Madeja (58. Rożek), Korzępa (76. Lipiec) - Zalewski, Zabłocki (88. Kabata).

Sędziował: Sławomir Chmiel z Rzeszowa. Żółte kartki: Sedlaczek – Ćwiczak, Bażant, Madeja. Widzów: 500.

źródło: własne / karpatykrosno.net