2012-03-25 20:03:20

Niespodzianka w Tuczempach. Żurawianka ograła Piasta

W czwartoligowym pojedynku rozegranym w Tuczempach miejscowy Piast niespodziewanie uległ Żurawiance Żurawica 1-2.

Gospodarze zaczęli od mocnego uderzenia wychodząc na prowadzenie w pierwszej minucie meczu. Autorem bramki był Marcin Iwański.

Szybka strata gola nie załamała gości, którzy jeszcze przed przerwą odrobili straty po strzale głową Łukasza Tyrawskigo.

Po przerwie goście wykorzystali swoją szansę - Grzegorz Gierczak zamienił rzut karny na bramkę dając wygraną i trzy punkty Żurawiance.

PIAST TUCZEMPY - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 1-2 (1-1)
Bramki: M. Iwański (1) - Tyrawski (13), Gierczak (67-karny)

Piast: Duvakin - Kud, Kwaśny, Wota, Noga - Pasaj, Sas (74. G.Iwański), Sierżęga, Czub - M.Iwański (70. Grabski), Muzyczuk (81. Gilarski).

Żurawianka: Horodecki - K. Banaś, Szczęsny, Gorczyca, Biały - P. Pilawa (84. Dmitrzyk), Gręda (52. M.Bąk), W.Pilawa, Gałuszka (73. Grad) - Gierczak (90. Jasiewicz), Tyrawski (90. Barszczak).

Sędziował: Filip Kossak ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Noga, Kwaśny - P.Pilawa, Gierczak, Bąk, Gorczyca, Grad. Widzów: 300.

źródło: własne / zurawianka.vt.pl