2012-03-25 14:11:31

Karpat Krosno wygrały ze Strumykiem Malawa

Piłkarze Karpat Krosno wygrali 2-0 ze Strumykiem Malawa w meczu 17. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rzeszowie (przy stadionie Resovii).

Bramki dla Karpat Krosno zdobyli Paweł Fydrych i Paweł Sedlaczek.

W drugiej połowie na boisku pojawił się nowy sędzia. Witolda Kwaśnego, który doznał kontuzji i z trudem dotrwał do końca pierwszej odsłony, zastąpił Rafał Greń.

STRUMYK MALAWA - KARPATY KROSNO 0-2 (0-1)
Bramki: Fydrych (31), Sedlaczek (52)

Strumyk: Zieliński - Bieda (85. Kurosz), Gaca, Skała, Gil - Brudek (63. Panek), Brusik (56. Antkiewicz), Cieślik, Wójtowicz - Pruś (73. Siciarz), Szymański.

Karpaty: Hajduk - Jarząb (11. T. Woźniak), Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski - Mikulec (64. Meier), Kozieł, Fydrych, Sedlaczek (71. Stanisz) - Radulj, Buczek (83. Pęcak).

Sędziował: Witold Kwaśny z Rzeszowa (w przerwie zmieniony przez Rafała Grenia). Żółte kartki: Brudek, Szymański. Widzów: 450

źródło: własne / Nowiny