2012-03-24 17:17:53

Stal Mielec wygrała w Zaczerniu

Piłkarze Stali Mielec, pomimo słabego początku, zdołali wygrać w Zaczerniu z tamtejszym Limblachem 2-1.

Mecz rozpoczął się idealnie dla gospodarzy, którzy już w 7. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Patryka Kapuścińskiego.

Po przerwie jednak do głosu doszli goście - bramki dla Stali Mielec w odstępnie zaledwie dwóch minut zdobyli Kamil Kościelny i Piotr Marek.

W końcówce spotkania sporą przewagę uzyskali gracze Limblachu Zaczernie, ale wyrównać się nie udało.

Piłkarze Stali mecz zakończyli w dziesiątkę - w 80. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został strzelec zwycięskiej bramki Piotr Marek.

Mielczanie wygrali drugie spotkanie w rundzie wiosennej i pną się coraz wyżej w tabeli.

LIMBLACH ZACZERNIE - STAL MIELEC 1-2 (1-0)
Bramki: Kapuściński (7) - Kościelny (59), Marek (61)

Limblach: Kukulski - Kapuściński (83. Brzychczy), Polak, Dynia, Brogowski (69. Federkiewicz) - Blim, Róg, Weres, Gilar (65. Szala) - Wolański (74. Szyszka), Płonka

Stal: Daniel - Kardyś, Kiciński, Kościelny, Kołacz - Szewc (46. Kołodziej), Stępień, Skiba (90. Pruchnik), Marek, Jędryka (48. Skała), Łętocha (76. Zaskalski)

Sędziował: Dawid Wierdak z Krosna. Żółta kartka: Kukulski - Marek, Łętocha. Czerwona kartka: Marek (80, druga żółta)

źródło: własne / Nowiny