http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-03-14 22:33:53

II liga: mecz Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przełożony

Zaplanowany na 17 marca spotkanie II ligi wschodniej pomiędzy Motorem Lublin, a KSZO Ostrowieć Świętokrzyski na prośbe gości zostało przełożone.
 
Mecz który miał zainaugurować piłkarsą wiosnę w Lublinie został przełożony. Znany jest już prawdopodobny termin rozegrania spotkania - 4 kwietnia godzina 15:00.
 
Świętokrzyski klub ma obecnie spore problemy finansowo-organizacyjne, przez co w trakcie przerwy zimowej nie był w stanie skompletować kadry.
 
źródło: Dziennik Wschodni
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

lol 2012-03-15 00:15:30 0 0

Co w ciągu tego jednego tygodnia zrobią skoro przez całą zimę nie zrobiono zupełnie nic!!! Rozumiem że można komuś dać szanse rozegrania meczu w innym terminie w sytuacji kiedy oczekuje na decyzję (np. sądu) niestety jak wiadomo w Ostrowcu piłkarzy nie ma i w ciągu tygodnia nie znajdą się skoro nikt nie szukał ich całą zimę!!! decyzja czy grać juniorami czy oddać 3 mecz walkowerem i zostać zdegradowanym dwie ligi niżej nie powinna być argumentem do przekładania meczu!! to tyle w temacie dziękuję :P

coś tam wiem 2012-03-15 21:39:17 0 0

nie przyzwyczaiłeś się jeszcze że polska piłka to paranoja im liga niżej tym większe jaja

diabel72 2012-03-17 15:25:16 0 0

Szkoda,ze Motor nie zacznie od 3 punktow.To pewnie zmowa,zeby Stomil awansowal,ale 3 kwietnia i tak KSZOki dostana jeszcze wyzej nawet przy pustych trybunach.BYL BEDZIE JEST MOTOR RKS!!!POZDRO DLA SLASKA I CHELMIANKI!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem