http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-03-08 07:03:33

Stal Rzeszów testuje graczy KSZO Ostrowiec

Obrońca Piotr Klepczarek i pomocnk Tomasz Persona (obaj KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) to kolejni nowi piłkarze testowani przez Stal Rzeszów.
 
We wczorajszym meczu sparingowym Stali Rzeszów z Limblachem Zaczernie (5-0) trener Andrzej Szymański przyglądał się dwóm nowym zawodnikom - obydwaj w ubiegłej rundzie występowali w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Pierwszym z nich jest doświadczony 29-letni lewy obrońca Piotr Klepczarek, który rozegrał 35 meczów na boiskach ekstraklasy (strzelił 4 bramki). Występował m.in. w GKS-ie Bełchatów i Jagiellonii Białystok.
 
Ma za sobą również epizod w ukraińskiej Tawriji Symferopol (klub tamtejszej ekstraklasy). Ostatnią rundę spędził w barwach KSZO.
 
Drugi to 23-letni środkowy pomocnik Tomasz Persona (wychowanek Alitu Ożarów, od 2007 roku jest zawodnikiem KSZO).
 
Gra obydwu spodobała się trenerowi Stali, ale będą sprawdzani jeszcze w sobotnim sparingu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem