2012-03-03 14:26:47

sparing: Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 3-1

Piłkarze Stali Rzeszów przegrali w sparingu z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz 1-3.

W meczu sparingowym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tylmanowej drugoligowa Stal Rzeszów uległa jedenastej drużynie zaplecza ekstraklasy, Sandecji Nowy Sącz.

Bramki dla Sandecji zdobyli Marcin Woźniak, Arkadiusz Aleksander i Bartosz Wiśniewski. Jedynego gola dla Stali strzelił Tomasz Margol.

W barwach rzeszowskiej drużyny zagrali wciąż testowani Kamil Stachyra (napastnika, Flota Świnoujście) i Mykoła Dremliuk (pomocnik, Olimpia Elbląg).

SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL RZESZÓW 3-1 (2-1)
Bramki: Woźniak (7), Aleksander (36), Wiśniewski (76) - Margol (40)

Sandecja: (I połowa) Bieszczad - Fechner, Zlatohlavý, Fröhlich, Woźniak - Majkowski (31. Leśniak), Gawęcki, Petrán, Burkhardt, Kosiorowski - Aleksander. (II połowa) Różalski - Makuch, Zinyak, Midzierski, Niechciał - Leśniak, Trochim, Szczepański, Janič (60. Burkhardt), Kosiorowski (60. Majkowski) - Wiśniewski.

Stal: Wietecha - Duda, Przybyszewski, Konrad Hus, Nakrosius - Florian, Margol, Dremluk, Prokic - Michal Górecki, Stachyra. Na zmiany weszli: Lewandowski, Solecki, Krzysztoń, Rzeźnik, Maca, Szala, Damian Jędryas.

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / 90minut.pl