2020-03-08 10:17:31

Eurobud JKS Jarosław poległ z Piotrcovią Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski nieprzyjazny dla Jarosławianek (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczne Vita Telecky'ego do województwa łódzkiego jechały przełamać złą passę przeciwko ekipie z Piotrkowa Trybunalskiego. Niestety i tym razem wróciły na tarczy.

Mecz doskonale rozpoczął się dla Eurobudu JKS Jarosław, który błyskawicznie osiągnął czterobramkowe prowadzenie. To widocznię podrażniło Piotrcovię Piotrków Trybunalski, która szybko doprowadziła do wyrównania. Od tej pory obie ekipy zaczęły iść cios za cios.

Wynik spotkania cały czas był otwarty, a na przerwę w lepszych humorach schodziły jednak gospodynie, które prowadziły 12-11. Obraz gry po zmianie stron był identyczny jak przed przerwą, a zespół dowodzony Vita Telecky'ego szukał sposobu na zespół z Piotrkowa Trybunalskiego.

Mecz był wyrównanym widowiskiem, a wynik do końca trzymał w niepewności. Jarosławianki cały czas próbowały doskoczyć do Piotrcovii, jednak ta mądrze się broniła. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną ekipy z województwa łódzkiego.

Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Eurobud JKS Jarosław 26-24 (12-11)

Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Sarnecka, Opelt, Kolasińska – Roszak 7, Ciura 6, Sobecka 5, Dorsz 3, Oreszczuk 2, Charzyńska 1, Klonowska 1, Kopertowska 1, Joia, Macedo, Wasilewska

Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Musakova – Żukowska 8, Balsam 7, Donets 3, Kozimur 3, Bancilon 1, Strózik 1, Turkalo 1