2020-03-07 16:03:02

Komu radość, a komu smutek po spotkaniu Karpat Krosno z Głogovią Głogów Małopolski?

Foto Karol Słomka
Remisem 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Karpatami Krosno a Głogovią Głogów Małopolski. Patrząc na tabelę wynik spotkania powinien cieszyć przede wszystkim gospodarzy. Analizując przebieg meczu na myśl nasuwają się zupełnie inne wnioski.

Wiesz, że rejestrując się w Fortunie wspierasz podkarpacieLIVE? Odbierz 20 zł, zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus do 1000 PLN!

Karpaty Krosno rozpoczęły od mocnego uderzenia, już w drugiej minucie spotkania aplikując bramkę rywalowi. Perfekcyjnie w polu karnym zachował się Marek Fundakowski przepuszczając piłkę która trafiła wprost pod nogi Karola Knapa, a ten bez problemu umieścił ją w siatce Głogowi Głogów Małopolski.

Do końca pierwszej połowy krośnianie posiadali nieznaczną przewagę kontrolując przebieg gry.

W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie. Najgroźniejszą sytuacja ze strony Głogowi jak do tej pory, miała miejsce w 54 minucie po mocnym strzale Adriana Chamery, który znalazł swój finał na słupku bramki Mateusza Krawczyka.

Natomiast pod bramką ekipy Adama Wałczyka zagotowało się w 60 minucie po strzale głową Marka Fundakowskiego w poprzeczkę oraz próbie Damiana Rataja z 78 minuty kiedy ten uderzył minimalnie obok słupka.

Mimo rosnącej przewagi, gospodarze nie potrafili przełożyć tego na bramkę. To co nie udało się gospodarzą, ziścił dobrze znany na stadionie przy ulicy Legionów 1, Krzysztof Szymański, kiedy to mocnym strzałem zza pola karnego odbitym po drodze od jednego z obrońców krośnian skierował piłkę do bramki.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie tym samym ekipa beniaminka mogła cieszyć się z wyszarpanego w krośnie podziału punktów.