2020-03-07 15:59:46

KS Wiązownica ograł na wyjeździe Błękitnych Ropczyce

Zespół z Wiązownicy udanie zainaugurował piłkarską wiosnę (fot. Natalia Styś)
Wiadomo że, nie ważne jak się zaczyna, tylko jak się kończy. Lider jednak miał z tyłu głowy, że na jego miejsce poluje ekipa z Rzeszowa. Czerwono-biali chcieli mieć jednak spokój i wygrali.

Wiesz, że rejestrując się w Fortunie wspierasz podkarpacieLIVE? Odbierz 20 zł, zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus do 1000 PLN!

KS Wiązownica dość konkretnie się wzmocnił przed ligową wiosną. Do ekipy lidera czwartej ligi podkarpackiej dołączyli m.in. Dawid Kwiek, Dariusz Frankiewcz czy Arkadiusz Staszczak, który otworzył wynik meczu. Miało to miejsce tuż przed przerwą, a ta sytuacja dodała przyjezdnym skrzydeł.

Czerwono-biali nie zamierzali się zatrzymywać i cztery minuty później było 0-2, a do siatki trafił Kacper Rop. Po zmianie stron Błękitni Ropczyce próbowali nawiązać walkę, jednak ekipa Valerija Sokolenki mądrze się broniła i dowiozła wynik do końca.

0-1 Arkadiusz Staszczak (38)
0-2 Kacper Rop (42)