http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-02-11 22:02:32

Mirosław Pokrywka odchodzi z Wisłoki

Mirosław Pokrywka jest kolejnym piłkarzem który odszedł w przerwie zimowej z dębickiej Wisłoki. W dniu dzisiejszym została sfinalizowana umowa transferowa z na mocy której Pokrywka został zawodnikiem Czarnych Jasło.
 
Pokrywka ma 31 lat i gra w formacji obrony. Ten doświadoczony zawodnik reprezentował już Czarnych, gdzie przeszedł z Łódzkiego Klubu Sportowego, z powodzeniem występując w barwach jasielskiego klubu w rozgrywkach IV ligi sezonu 2001/02 i 2002/03. Po zakończeniu przygody z Czarnymi grał również w takich klubach jak: Stal Stalowa Wola, Pogoń Leżajsk, Igloopol Dębica, AKS Busko Zdrój, Kmita Zabierzów, Kolejarz Stróże, a dwa ostatnie sezony spędził właśnie w III-ligowej Wisłoce Dębica.
 
Czarni Jasło są liderem krośnieńskiej klasy okręgowej. Na półmetku rozgrywek zdołali wypracować sobie przewage aż 10 punktów nad drugą w tabeli Szarotką Uherce wygrywając po drodze wszystkie spotkania. Jedyne punkty oddali w pierwszej kolejce walkowerem, gdyż zawodnicy w ramach protestu przeciw niesłusznegu, ich zdaniem, zdegradowaniu drużyny z IV ligi nie pojechali na mecz do Ustrzyk Dolnych.
 
Mirosław Pokrywka jest już szóstym zawodnikiem, który odszedł z Wisłoki Dębica. Wcześniej z III-ligowca odeszli Damian Mądro (Wisłok Wiśniowa), Adrian Konrad (Partyzant Targowiska), Mateusz Rzucidło (Stal Rzeszów) i bracia Michał i Mariusz Wolańscy (Pogoń Leżajsk). Ponadto do Górnika Zabrze, z którym poleciał na obóz do Turcji, prawdopodobnie odejdzie Mateusz Kantor, a Bartoszem Zołotarem interesuje się Rzemieślnik Pilzno.
 
źródło: czarnijaslo.pl / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem