2020-02-22 16:05:56

Sparing: Wisła Puławy - Motor Lublin 1-3

Motor pokonał ligowego rywala (fot. Motor Lublin)
Podopieczni Mirosława Hajdo rozegrali dziś sparing z rywalem, który wiosną będzie chciał się właczyć do walki o awans. Żółto-biało-niebiescy maką takie same plany.
Motor Lublin podejmował dziś w meczu towarzyskim Wisłę Puławy. Zespół dowodzony przez Mirosława Hajdo na prowadzenie wyszedł w 18. minucie, a do siatki trafił Rafał Król. Sytuacja ta dodała skrzydeł żółto-biało-niebieskim i sześć minut później było 2-0 za sprawą Bartosza Rymka.

Ekipie z Lublina grało się dużo łatwiej i wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron, gospodarze próbowali odrobić straty. Wisła w 72. minucie zdobyła kontaktowego gola po strzale Macieja Wojczuka. Biało-niebiescy chcieli pójść za ciosem, jednak Motor nie dopuścił do tego.

Ostatnie słowo należało do trzeciej drużyny 3 ligi gr IV, która w 85. minucie podwyższyła prowadzenie. Gola zdobył Piotr Darmochwał, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Wisła Puławy - Motor Lublin 1-3 (0-2)

0-1 Rafał Król (18)
0-2 Bartosz Rymek (24)
1-2 Maciej Wojczuk (72)
1-3 Piotr Darmochwał (85)

Motor Lublin: Olszewski – Michota, Grodzicki, Cichocki, Melnyczuk, Kunca, Swędrowski, Król, Duda, Rymek, Ropski oraz Kalinowski, Gruszkowski, Łukasik, Nowak, Wójcik, Kumoch, Darmochwał, Ceglarz, Paluch