2020-02-02 18:54:23

Zagłębie Lubin pewnie ograło SPR Stal Mielec

SPR Stal Mielec przegrała w Lubinie (fot. PGNiG Superliga)
Ekipa Dawida Nilssona podobnie jak drużyna z Jarosławia, udała się do województwa dolnośląskiego. Niestety, podobnie jak niebiesko-czarne, także wrócili z pustymi rękoma.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a obie ekipy od pierwszych minut szły cios za cios. SPR Stal Mielec podbudowana ostatnimi zwycięstwami, chciała pójść za ciosem i w gościach ugrać punkty. Niestety inne zdanie na ten temat miało Zagłębie Lubin, które dotrzymywało kroku podkarpackiej drużynie.

Miedziowi w pewnym momencie znacznie odskoczyli przyjezdnym i wydawało się że będzie pogrom. Mielczanie jednak nie dawali za wygraną i w końcówce próbowali dogonić rywali. Pierwsza połowa ostatecznie zakończyła się wynikiem 14-10.

Podopieczni Dawida Nillsona nie martwili się jednak wynikiem, bowiem w ostatnich meczach potrafili odkręcić beznadziejną sytuację. Tym razem niestety aż tak dobrze nie było, a miejscowi kontynuowali dobrą grę. Zespół z Mielca próbował jeszcze coś ugrać, ale ostatecznie przegrał dziewięcioma punktami.

MKS Zagłębie Lubin - SPR Stal Mielec 32-23 (14-10)