2012-02-17 22:02:52

sparing: Stal Rzeszów - Kantor Turbia 1-2

W rozegranym dziś meczu kontrolnym drużyna Stali Rzeszów uległa 1-2 ekipie Kantoru Turbia.

Pomimo trudnych warunków, mecz udało się rozegrać na pełnowymiarowym sztucznym boisku przy hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej k/Mielca.

Jedyną bramkę dla Stali Rzeszów zdobył testowany napastnik Paweł Kozub (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski).

Gole dla Kantoru Turbia zdobyli były piłkarz Resovii Piotr Piechniak i Piotr Sojecki.

Skład Stalowców składał się głównie z piłkarzy ze szkółki piłkarskiej biało-niebieskich oraz kilku kandydatów do gry w zespołach młodzieżowych.

Na łamach oficjalnego portalu SPN Stali Rzeszów kierownik drużyny Dariusz Paśkiewicz pozytywnie ocenił grę młodych zawodników.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszej młodzieży. W pierwszej połowie Stal przeważała, ale nie udało się wykorzystać bardzo dobrych okazji do strzelenia bramek. Przy stanie 1-0 Szela trafił piłką w słupek. Ernest miał jeszcze jedną doskonałą sytuację. Minął bramkarza i przed pustą bramką pośliznął się. Doskonałe sytuacje mieli także Szala, Krzysztoń i dwukrotnie Kozub - relacjonuje Paśkiewicz.

STAL RZESZÓW - KANTOR TURBIA 1-2
Bramki:
Piechniak, Sojecki - Kozub

Stal: I połowa: Wietecha - Kapuściński, Nakrosius, Drelich, Konrad Hus - Jakubowski, Krzysztoń, Margol, Szala - Szela (20. Lekki), Kozub
II połowa: Szczęch - Kanach, Kitor, Cymerys, Majcher - Karnas, Kloc, Zieliński, Więcek, Lekki (70. Serwatka) - Rzeźnik

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / Echo Dnia