2012-02-12 15:42:58

sparing: Izolator Boguchwała - Crasnovia Krasne 2-0

Izolator Boguchwała pokonał Crasnovię Krasne 2-0 w rozegranym w Rzeszowie spotkaniu kotrolnym.

Pierwsza połowa należała do wyżej notowanego Izolatora, jednak do w drugiej części meczu padły obie bramki meczu. Ich autorem był napastnik boguchwalan Maciej Porada.

Crasnovia również wypracowała sobie kilka strzeleckich okazji, jednak żadnej nie zdołała wykorzystać.

Izolator Boguchwała miał w najbliższą środę zmierzyć się ze Stalą Kraśnik. Rywale odwołali swój przyjazd - sztab "Izolacji" w chwili obecnej szuka sparingpartnera.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - CRASNOVIA KRASNE 2-0 (0-0)
Bramki: Porada (2)

Izolator I połowa: Nalepa (Hubert Guzior) - Bojda, Woźniak, Szpond, Arkadiusz Guzior - Bereś, Cupryś, Rogala, Domin - Adamczyk, Tyburczy
Izolator II połowa: Hubert Guzior (Pawlus) - Kopiec, Wrona, Buczek, Wiącek - Karwat, Arkadiusz Burak, Skiba, Cioch - Rusin, Porada

źródło: zksizolator.eu