2019-12-03 20:12:57

Futsal Team Zarzecze nie dał szans ekipie Heiro II Rzeszów

foto. Futsal Team Zarzecze
Futsal Team Zarzecze pokonał w wyjazdowym spotkaniu Heiro II Rzeszów 5:2 i dopisał cenne trzy punkty do ligowej tabeli. Było to kolejne zwycięstwo piłkarzy Sebastiana Pawlaka w tym sezonie.

Szybko na prowadzenie wyszli goście, bo już w 4. minucie po bramce zdobytej przez Arkadiusza Wielgosza, chwilę później było już 2:0 za sprawą Bartłomieja Gliniaka, który pokonał bramkarza Heiro Rzeszów. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i do szatni w lepszych humorach schodzili piłkarze Sebastiana Pawlaka.

Strzelec drugiej bramki w 27. minucie zdobył kolejnego gola w tym spotkaniu, niestety jednak było to trafienie do własnej bramki i po tym wydarzeniu gospodarze złapali kontakt z przeciwnikiem.

Brak skuteczności zawodników z Zarzecza poskutkował tym, że Heiro doprowadziło do remisu na 9 minut przed końcem spotkania.

Podrażnieni goście jednak nie zamierzali stracić punktów w tym meczu i w ekspresowym tempie zdobyli trzy bramki, tym samym rozstrzygając ten pojedynek na własną korzyść. Autorami trzech ostatnich trafień dla zarzeczan byli: Sebastian Pawlak, Patryk Andreasik i Łukasz Gaweł.

Heiro II Rzeszów 2:5 Futsal Team Zarzecze

0-1 Arkadiusz Wielgosz (4')

0-2 Bartłomiej Gliniak (18')

1-2 Bartłomiej Gliniak (27' samobójcza)

2-2 Denis Warzybok (31')

2-3 Sebastian Pawlak (31')

2-4 Patryk Andreasik (36')

2-5 Łukasz Gaweł (39')