2012-02-11 15:45:57

sparing: Przełęcz Dukla - Czarni Jasło 3-3

Czarni Jasło zremisowali 3-3 w meczu sparingowym z piątoligową Przełączą Dukla.

Wicelider IV ligi zremisował z piątoligowcem w meczu sparingowym. Pojedynek Czarnych Jasło z Przełączą Dukla zakończył się wynikiem 3-3.

Bramki dla Czarnych zdobyli Sławomir Kwiek i Mateusz Madejczyk (obydwaj z rzutów karnych) oraz Norbert Myśliwiec.

PRZEŁĘCZ DUKLA - CZARNI JASŁO 3-3 (0-2)
Bramki: Koncewicz, Jurczak, K. Frączek - Kwiek (karny), N. Myśliwiec, M. Madejczyk (karny)

Czarni: (I połowa) Kwiek – Dziobek, Kmiecik, Bernacki, Maczuga – Grzesiak, Chrząszcz, Kukowski, Munia – Złotek, N. Myśliwiec. (II połowa) Biernacki – Setlak, K. Madejczyk, Garbacik, Matysik – Kurdziel, Szopa, M. Madejczyk, Żuławski – Warchoł, Wardęga.

źródło: czarnijaslo.pl / własne