2012-02-10 10:02:09

sparing: MFK Frydek-Mistek - Stal Mielec 1-1

Piłkarze Stali Mielec zremisowali z czeskim trzecioligowcem MFK Frydek-Mistek w meczu sparingowym.

Piłkarze Tomasza Tułacza, którzy przebywają na obozie w Zebrzydowicach udali się za czeską granicę, gdzie rozegrali sparing z MFK Frydek-Mistek.

Mecz zakończył się remisem 1-1. Gospodarze objęli prowadzenie w 7. minucie skutecznie egzekwując rzut karny. Wyrównał w 70. minucie Damian Buczyński.

Po przerwie w barwach Stali Mielec pojawił się nowy testowany napastnik. Ponadto zagrali sprawdzani już wcześniej Maciej Kiciński, Sebastian Łętocha, Mariusz Korzępa i Michał Pruchnik.

MFK FRYDEK-MISTEK - STAL MIELEC 1-1 (0-1)
Bramka dla Stali: Buczyński (70)

Stal: Daniel - Kardyś (46. Kołacz), R. Pydych (46. Wrona), Kiciński (46. Cichosz), K. Pydych (46. Kościelny) - Łętocha (46. Kołodziej, 60. K. Tułacz), Michał Wolański (46. Skała), Jędryka (46. Korzępa), Stępień (46. Buczyński) - Patryk Szewc (46. zawodnik testowany), Pruchnik (46. Zaskalski).

źródło: stalmielec.com