2019-11-23 15:11:57

Tylko remis w pojedynku Chełmianki Chełm z Texom Sokołem Sieniawa

Bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Chełmianki Chełm z Texom Sokołem Sieniawa. Jeden punkt gospodarzom uratował bramkarz Cezary Osuch broniąc rzut karny w doliczonym czasie gry.

Texom Sokół Sieniawa przystępował do meczu z Chełmianką Chełm w roli faworyta, po wygranej w ostatniej kolejce 1:0 z Jutrzenką Giebułtów. Piłkarze Ryszarda Kuźmy mogli wykorzystać także fakt, że gospodarze do tego meczu przystępują w osłabionym składzie.

Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć, piłkarze Chełmianki mimo braku ważnych ogniw w składzie, dzielnie walczyli i do przerwy mieliśmy remis.

Druga odsłona gry podobnie jak pierwsza nie przyniosła bramek, jednak świetną okazję do rozstrzygnięcia spotkania w doliczonym czasie gry mieli goście, ale rzut karny wykonywany przez Łukasza Skrzypka  obronił Cezary Osuch.

Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, z czego piłkarze Sokoła raczej nie byli zadowoleni.