2019-11-23 14:11:15

Nieudany koniec roku dla Siarki Tarnobrzeg! Bolesna porażka z Wisłą Sandomierz

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Sandomierzu z Wisłą 0:2 foto. Siarka Tarnobrzeg
W ostatnim tegorocznym spotkaniu w tym roku, piłkarze Siarki Tarnobrzeg niespodziewanie przegrali 2:0 z Wisłą Sandomierz. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Krzysztof Zawiślak i Dariusz Brągiel.

Po ciężkim okresie dla Siarki Tarnobrzeg przyszło przełamanie w ostatniej kolejce z Podlasiem Biała Podlaska, które pokonali 1:0 po bramce Krzysztofa Ropskiego. Wydawać by się mogło, że jasne chmury znów wyjdą nad Tarnobrzegiem, jednak w starciu z Wisłą Sandomierz doszło do przykrego rozczarowania.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie była wstanie strzelić bramki, przez co na boisku było sporo walki.

Na drugą odsłonę spotkania bardziej zmotywowani wyszli piłkarze z Sandomierza, którzy objęli prowadzenie w 67. minucie po strzale Krzysztofa Zawiślaka. Zawodnicy Grzegorza Opalińskiego nie podjęli walki w tym starciu i 6 minut przed końcem regulaminowego czasu, dostali nokautujący cios w postaci bramki Dariusza Brągiela i przegrali to spotkanie 0:2. Porażka oznacza, że na wiosnę aspirujących do walki o awans Tarnobrzeżan czeka trudne zadanie.

1-0 Krzysztof Zawiślak (67')
2-0 Dariusz Brągiel (84')