2012-02-08 21:42:22

sparing: Stal Stalowa Wola - Izolator Boguchwała 3-1

Drugoligowa Stal Stalowa Wola wygrała w sparingu z Izolatorem Boguchwała 3-1.

Piłkarze "Stalówki" wygrali z trzecioligowym Izolatorem Boguchwała 3-1. Mecz odbył się na sztucznym boisku w Rzeszowie przy sztucznym oświetleniu (spotkanie rozpoczęło się dopiero o godz. 19).

Bramki dla Stali zdobyli Daniel Radawiec, Jaromir Wieprzęć i 17-letni Filip Szymonik. Jedynego gola dla Izolatora strzelił w końcówce Rafał Cioch.

W barwach ekipy ze Stalowej Woli zagrał testowany wciąż młody napastnik Robert Widz (ostatnio Janowianka Janów Lubelski), który jest bardzo bliski transferu do "Stalówki". Zagrało też kilku zawodników z drużyny juniorów.

Nie zagrali kontuzjowani Kamil Walaszczyk, Wojciech Fabianowski i Tomasz Lewandowski, a także chory Jarosław Piątkowski.

STAL STALOWA WOLA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3-1 (1-0)
Bramki: Radawiec (35-karny), Szymonik (70), Wieprzęć (75) - Cioch (88)

Stal: (I połowa) Wołoszyn, Cebula, Czarny, Żmuda, Demusiak, Skórski, Kachniarz, Horajecki, Radawiec, Białek, Gęśla. (II połowa) Dydo, Kocój, Czarny, Wieprzęć, Tabaka, Szymonik, Majowicz, Skórski, Żmuda, Widz, Mistrzyk.

Izolator: (I połowa) Pawlus - Kopiec, Woźniak, Szpond, Arkadiusz Guzior - Karwat, Cupryś, Rogala, Domin - Rusin, Tyburczy. (II połowa) Nalepa (H.Guzior) - Kopiec (Bojda), Czopko, Szpond (Wrona), A. Guzior (Gajdek) - Bereś, Cupryś (Burak), Rogala (Buczek), Cioch - Adamczyk, Porada (Worosz)

źródło: stal1938.pl