2019-11-18 09:49:00

Janusz Niedźwiedź: "Pracuję 1,5 roku w Stali Rzeszów i jeszcze nie widziałem mojego zespołu grającego z taką pasją"

Janusz Niedźwiedź był zadowolony z pasji jaką pokazali piłkarze Stali Rzeszów w meczu z Pogonią Siedlce. (fot. H69)
Janusz Niedziedź tak grająca Stal Rzeszów, jak w drugiej połowie meczu z Pogonią Siedlce chciałby widzieć co tydzień. Szkoleniowiec "Biało-niebieskich" już nie może doczekać sie kolejnego meczu.

- Gratuluję zwycięstwa Pogoni Siedlce. Pierwszą rzeczą na którą chciałem zwrócić uwagę, to co na Skrze przyniosło nam trzy punkty, to ogromna determinacja i to słowo pasja. Mówiliśmy przed meczem piłkarzom, żeby zagrać z pasją. Widzieliśmy, że poprzeczka pójdzie zdecydowanie wyżej. Pogoń ma zdecydowanie lepszych piłkarzy niż Skra Częstochowa. Niestety nie ustrzegliśmy się w pierwszej połowie błędów. Dwa z nich kosztowały nas stratę dwóch bramek i musieliśmy w drugiej połowie odrabiać wynik. Pracuję 1,5 roku w Stali Rzeszów i jeszcze nie widziałem mojego zespołu grającego z taką pasją, z takim zacięciem jak w drugiej połowie tego meczu. Mój zespół atakował i jak to mówią "wypruwał flaki" i dochodziliśmy do sytuacji. Taką drużynę chciałbym oglądać co tydzień. Myślę, że wszyscy chcieliby oglądać nas tak grających. Natomiast na pewno nie drużynę, która przegrywa - powiedział Janusz Niedźwiedź na konferencji prasowej po meczu z Pogonią Siedlce.

- Stać nas było tylko na jedną bramkę i te dwie stracone, które spowodowały, że nie wywozimy stąd ani jednego punktu. Dobrze się składa, że już za sześć dni mamy kolejny mecz. Po tej porażce będziemy cierpieć, bo widać dużą złość w szatni. Bardzo się cieszę, że kolejny mecz już za 6 dni, bo będziemy mogli odbić się. Dzisiejszy mecz przegraliśmy bo Pogoń Siedlce też zagrała z determinacją, charakterem i walczyła do 90 minuty - zakończył szkoleniowiec Stali Rzeszów.

Coraz lepsze te stand-upy Niedzwiedzinha!

~anonim 2019-11-18 10:05:27

Zdaje sie ze kolejny trener na lata, ktory nie dotrwa do lata. Za moment tez pewnie wymiana calej kadry i 1,5 roku budowania zespolu na lige mistrzow totalnie zmarnowane. Powrot do punktu wyjscia. A mialo byc tak pieknie.

Operator kamery 2019-11-18 10:27:51

Janusz perefekcyjnie nabral wody w usta.

~anonim 2019-11-18 10:31:45

MARCIN WOŁOWIEC NA TRENERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrońca 2019-11-18 10:33:21

Też chciałbym oglądać takie wyniki drużyny co tydzień

NOKAUT!! 2019-11-18 10:38:19

Niedzwiedź najlepszym Sovii przyjacielem jest!

stalowiec 2019-11-18 10:38:49

Oglądałem mecz na żywo, w drugiej połowie może i probowaliscie odwrócić losy spotkania lecz to pogoń wciąż miała grozniejsze sytuację i taki wynik to najmniejszy wymiar kary. Niedźwiedź bierz cyferta i reszte swoich nieudaczników i wracajcie do Podhala.

Proletaryjusz z h69 2019-11-18 10:43:19

My, lud pracujący, mający serca ze stopu żelaza z węglem prosimy... nie!!! Żądamy Roberta Kowacza na trenera. Jest wolny. Ibrachimowicz wraca do Europy, wiec na pewno do Stopu Żelaza z Węglem idzie. Brawo Tow. Ferenc, wspaniały prezydencie połowy Rzeszowa. Brawo ludu pracujący. Liga Mistrzów już niebawem u nas na Obrońców Stalingradu 69. Niech żyje tow. Ferenc! niech żyje! Niech żyje! Niech żyje! Daj kolejne miliony tow. Ferenc, Daj, daj, daj!!! Załatw kolejnych sponsorów, bo mało. Daj wincyj milionów!! Daj! Daj! Niech żyje międzynarodówka! Tylko Stop Żelaza z Węglem 1944 Rzeszów!

. 2019-11-18 10:54:34

Janusz bierz przez pół bo za mocno kopie.

rzeszowianin 2019-11-18 10:55:33

Spokojnie to pierwszy sezon w 2 lidze Powoli krok po kroku, a sąsiadka niech się plumka. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Autor 2019-11-18 10:56:42

Jak zobaczyłem nagłówek tego artykułu to nie wierzyłem w to co czytam...

Grizli 2019-11-18 11:31:11

Dokłądnie. to był bardzoszybkii zacięty pojedynek z ligowym bywalcem. Skończyło się 2:1 dla Pogoni, ale równie dobrze mogło zakończyć się 2:3. Kwestia szczęścia i precyzji. Jeśli gra się z pasją, wynik prędzej czy później musi przyjść.

~anonim 2019-11-18 11:48:53

Cale szczescie ze wraca zuzel. Runda sluchania tego oszoloma i ogladania kopaniny psudograjkow to ponad moje sily. Jeszcze kogos dziwi dlaczego na II lige zuzla chodzi po 5000 kibicow, a II lige pilki 500?

~anonim 2019-11-18 11:57:55

panie Kalisz moze warto postawic jednak na zuzel? w rzeszowie nie ma klimatu na pilke. Obie druzyny pilkarskie walcza o awans na zaplecze ekstraklasy, a na obu stadionach razem wzietych nie ma nawet polowy ludzi co na pierwszym lepszym meczu zuzala. zuzel ma swoj klimat, ma to cos, fajnie sie oglada. w pilce chocby zrobiono ekstraklase, to co z tego? wystarczy wlaczyc pierwszy lepszy mecz, oczy bola nie mniej niz obecnie. To wokol zuzla skupialo sie zawsze najwiecej kibicow, a pilka byla jedynie dodatkiem. Nie ma sie co kopac z koniem, prawdziwy potencjal jest gdzies indziej. Panie Kalisz, zapraszamy na speedway!

Lana 2019-11-18 12:21:32

Ta druzyna wg, treneiro ma pasje za zakrętem ---nic dodac nic ując liga miszczuf otworem

mariusz mario 2019-11-18 12:39:11

Bezele Kochana Bylismy Zespolem Leoszym

Daniel P 2019-11-18 13:39:00

Przez 30 sekund walczylem z pasja.

Adam Janas1944 2019-11-18 13:45:35

Zajmuje się piłka od dziecka ale takiego durnia już dawno nie słyszałem. Za tydzień gramy z ostatnią drużyna w tabeli to powie po zwycięstwie że wychodzimy na prostą... Ku.... A nie mogę na tego durnia nawet patrzeć

ale jaja :) 2019-11-18 14:11:39

Hahahahahahahahahahahahahahah :) :) :) - jaja hahahahhaa :) - TYTUŁ ARTYKUŁU REWELACJA !!! Ten klub jest niepoważny naprawde :)

komunistyczna propaganda 2019-11-18 14:59:50

mecz przegrany w kiepskim stylu z jednym glownych kandydatow do spadku, a na glownej podkarpacielive pierwszy naglowek jakby odniesiono okazale zwyciesto nad ekstraklasowym rywalem. Wy wstydu nie macie promujac tak bezczelnie ten komunistyczny twor!

Mieszkaniec Rzeszowa 2019-11-18 16:15:24

Czy w tym klubie wszyscy sa tacy glupi?

Niedźwiedź Janusz 2019-11-18 16:45:51

Zgłaszam swoją kandydaturę na Trenera Roku 2019.

normalny kibic z Rzeszowa 2019-11-18 17:07:34

Według pilkanozna.pl : wyróżniona jedenastka piłkarzy kolejki nr 18 : 3 piłkarzy Resovii - Krykun, Zalepa, Dziubiński , 2 piłkarzy Pogoni Siedlce a piłkarzy Stali Rzeszów "grających z pasją" jakoś brak ? Przypadek ? Halo Halo Panie Niedźwiedź co się dzieje ?