2019-11-16 14:11:58

Rezerwy I-ligowca z pewnym zwycięstwem nad Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska

Foto Michał Rysz
Rezerwy I ligowej Stali Mielec nie dały rywalowi żadnych złudzeń i pewnie pokonały Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska na jego własnym obiekcie. W składzie ekipy prowadzonej przez Damiana Skibę od 1 minuty wystąpiło dziewięciu młodzieżowców.

Mimo iż tego dnia Stal II Mielec nie otrzymała znaczącego wsparcia z kadry I-ligowca, tak ekipa rezerwy ze swoich zadań wywiązała się wyśmienicie i pewnie pokonała kulejącego z powodu znaczących braków kadrowych Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska osłabionego brakiem Bartłomieja Wilka, Karola Dobrzańskiego, Krzyśka Sieniawskiego, Adriana Milczanowskiego, Dawida Kamoli oraz najlepszego strzelca  "partyzantów", Roberta Kozubala.

Wynik już w 3. minucie spotkania otworzył 15-letni Bartosz Bajorek który z prawej strony pola karnego mocnym strzałem po długim roku pokonał bezradnego Dariusza Półkoszka.

Po bardzo mocnym początku w wykonaniu gości, po około 20 minutach obraz gry uległ wyrównaniu, aczkolwiek to podopieczni Damiana Skiby prezentowali grę dużo bardziej miłą dla oka.

Końcówka drugiej połowy była pokazem całkowitej dominacji rezerw byłych mistrzów Polski, co poskutkowało podwyższeniem wyniku na 0-2 przez Adriana Skrzyniaka, a zaledwie 2 minuty później na 0-3 pięknym strzałem z dystansu popisał się Piotr Kron.

0-1 Bartosz Bajorek (3)
0-2 Adrian Skrzyniak (82)
0-3 Piotr Kron (84)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Stanisz, Groborz, Kasperkowicz, Kowalczyk, Penar, Macnar, Kubal, Chmielowski, Szubrycht, Borowczyk

PGE Stal II Mielec: Dudek - Skrzyniak, Mazur, Załucki, Chmielowiec, Kozłowski, Barisic, Bajorek, Kron, Sobczyk, Kramarz