2012-02-08 20:50:17

sparing: Czarni Jasło - Ostoja Kołaczyce 0-3

Czarni Jasło przegrali z A-klasową Ostoją Kołaczyce 0-3 w meczu sparingowym.

Na zakończenie obozu dochodzeniowego piłkarze Czarnych Jasło rozegrali sparing z Ostoją Kołaczyce. Wicelider IV ligi dość niespodziewanie przegrał 0-3.

Gole dla Ostoji Kołaczyce zobyli Dominik Kowalski, Przemysław Madejczyk i Jarosław Kopeć.

- W pierwszej połowie mecz przebiegał pod dyktando Czarnych jednak bardzo dobrze spisywał się bramkarz Ostoji - czytamy na oficjalnym serwisie Czarnych.

Po przerwie jaślanie dokonali kilku zmian i na boisku pojawiło się sporo młodszych zawodników, co wykorzystali goście.

CZARNI JASŁO - OSTOJA KOŁACZYCE 0-3 (0-0)
Bramki: Kowalski, Madejczyk, Kopeć

Czarni: Biernacki – Setlak (46. Grzesiak), Bernacki, Maczuga, Dziobek (46. M. Myśliwiec) – Munia ( 46. Warchoł), Kmiecik (46. Szopa), M. Madejczyk, Kukowski, Wardęga (K. Madejczyk) – Złotek (46. N. Myśliwiec).

Ostoja: Gajda – Gancarski, Kaleta, Jarosz, Czuba – Szczurek, Krajewski, Makara, P. Madejczyk, Grzesiak – Kowalski oraz Kopeć.

źródło: czarnijaslo.pl