http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-02-08 19:02:03

Sparing KSZO Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg odwołany

Zaplanowany na dziś mecz kontrolny pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a Siarką Tarnobrzeg został odwołany.
 
Powodem odwołania spotkania jest problem ostrowieckiego klubu ze skompletowaniem składu. W związku z tym odwołany będzie również zaplanowany na sobotę sparing z Resovią Rzeszów.
 
Drugoligowiec odwołał trzeci, kolejny sparing. Część zawodników KSZO trenuje z innymi drużynami, jak np Daniel Dylewski ze Stalą Rzeszów. Ci, którzy zostali w Ostrowcu nie trenują, a jeszcze inni rozwiązują kontrakty z klubem.
 
W ostatnich dniach swoją umowę z Klubem Sportowym Zakładów Ostrowieckich rozwiązał Rafał Misztal - zdecydowanie najlepszy piłkarz KSZO i czołowy bramkarz II ligi wybrany przez Tygodnik Piłka Nożna najlepszym golkiperem II ligi grupy wschodniej.
 
Wcześniej z klubem pożegnali się m.in Radosław Kardas, Tomasz Persona, Andre Stratmann, Klaudiusz Łatkowski i Karol Kostrubała.
 
Dalsza przyszłość Klubu stoi pod znakiem zapytania. Odbywające się w poniedziałek obrady Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy zostały przerwane. Będą wznowione 13 lutego i wtedy powinny zapaść decyzje dotycząca udziału w rozgrywkach II ligi drużyny piłkarskiej jak i przyszłości całego Klubu.
 
źródło: Echo Dnia / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem