2019-11-12 19:59:00

Developres SkyRes Rzeszów nie miał litości dla Volley Wrocław

Developres SkyRes Rzeszów w 1,5 godziny ograł Volley Wrocław. (fot. Developres Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów pokonał 3-0 Volley Wrocław w meczu 13. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, który został rozegrany awansem. MVP meczu została Aleksandra Krzos.

Developres SkyRes Rzeszów już na początku pierwszego seta osiągnął przewagę w meczu z Volley Wrocław dzięki zagrywce Natali Valentin-Anderson (7-1). Rzeszowianki kontrolowały przewagę i ostatecznie w pierwszym secie siatkarki z Dolnego Śląska uzyskały 14 punktów.

Drugi set był najbardziej wyrównany. Jednak ostatecznie to rzeszowianki lepiej zaprezentowały się w końcowych fragmentach seta i Developres Rzeszów wygrał tę partię 25-19.

W trzeciej partii wtorkowego meczu podopieczne Stephana Antigi narzuciły wysokie tempo i chciały jak najszybciej zakończyć ten mecz. Ta sztuka im się powiodła. Mecz trwał krócej niż 1,5 godziny. W trzecim secie wrocławianki zdobyły tylko 15 "oczek". Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana libero Developresu, Aleksandra Krzos.

Developres SkyRes Rzeszów - Volley Wrocław 3-0 (25-14, 25-19, 25-15)