2010-02-09 18:02:58

sparing: Szreniawa Nowy Wiśnicz - Stal Mielec 2-2

W zakończonym przed chwilą meczu kontrolnym, III-ligowa Stal Mielec zremisowała z występującą w IV lidze małopolskiej Szreniawą Nowy Wiśnicz 2-2.

Pierwotnie przeciwnikiem Stali dla której był to dopiero pierwszy sparing w okresie przygotowawczym, miał być III-ligowy krakowski Hutnik, jednak klub rozpadł się a część zawodników przeszła właśnie do Szreniawy.

Spotkanie rozegrano w Krakowie na obiektach Hutnika przy Suchych Stawach na sztucznej murawie i przy sztucznym świetle. Stal dwukrotnie wychodziła na prowadzenie po bramkach najpierw Piotra Mrozińskiego w 24. minucie a następnie Dudy w 50. minucie, jednak nie zdołała wygrać meczu.

Szreniawa Nowy Wiśnicz - Stal Mielec 2-2

Bramki dla Stali: Piotr Mroziński 24', Duda 50'

Stal Mielec: 12. Grzegorz Witkowski (46’ 1. Sebastian Kusak) - 18. Mateusz Podstolak (46’ ~18. Szymon Kardyś), 4. Kamil Kościelny (46’ ~4. Jakub Osmola), 3. Paweł Mroziński (46’ 5. Sebastian Duda), 2. Piotr Kołacz (46’ 13. Piotr Marek) - 17. Jakub Kędzior (46’ 19. Patryk Krzystyniak), 10. Piotr Mroziński (46’ 8. Mateusz Świechowski), 9. Kamil Hul (3’ ~9. Kamil Tułacz) (20’ 9. Kamil Hul) (60’ ~9. Kamil Tułacz),  6. Damian Skiba (46’ 15. Arkadiusz Dąbek) - 14. Krystian Getinger (46’ 16. Marcin Cygnarowicz), 11. Igor Wójtowicz (46’ 20. Jakub Zaskalski).

źródło: stalmielec.com