http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-02-08 12:02:01

Kamil Słaby trenuje z Łódzkim Klubem Sportowym

18-letni obrońca Kamil Słaby (ostatnio Partyzant Targowiska) trenuje z grającym w T-Mobile Ekstraklasie Łódzkim Klubem Sportowym.
 
Były zawodnik Partyzanta Targowiska Kamil Słaby podjął treningi z ŁKS-em Łódź. Zawodnik pojawił się dzisiejszym porannym treningu łódzkiego klubu.
 
Kamil Słaby jest wychowankiem Sandecji Nowy Sącz, ale przez ostatni rok występował w trzecioligowym Partyzancie Targowiska. Jest też reprezentatem Polsku do lat 19.
 
Zawodnik przebywał ostatnio na testach w GKS-ie Bełchatów i zbierał dobre recenzje. Wszystko wskazywało na to, że zmieni barwy klubowe - ostatecznie jednak został odesłany do domu.
 
Teraz, być może, znajdzie zatrudnienie w Łódzkim Klubie Sportowym.
 
Na zajęciach pojawił się też wychowanek Siarki Tarnobrzeg Mateusz Stąporski (ostatnio KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) oraz Paweł Kozub (również były zawodnik Partyzanta Targowiska) i doświadczony bramkarz Grzegorz Szamotulski.
 
źródło: lkslodz.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem