2019-11-04 14:02:22

SPR Stal Mielec przegrała na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski

SPR Stal Mielec nie dała rady Piotrkowianinowi (fot. PGNiG Superliga)
Zespół Dawida Nilsona nie dał rady w Piotrkowie Trybunalskim i do Mielca wrócił na tarczy. Ambitna Stal jednak dzielnie walczyła, jednak było to za mało.
Pierwsze minuty meczu należały do Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, który prowadził trzema bramkami, jednak SPR Stal Mielec próbowała nawiązać walkę i w pewnym momencie na tablicy wyników był remis 10-10.

Wynik meczu był cały czas otwarty, jednak minimalnie lepsi zawsze byli gospodarze, którzy kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Po zmianie stron ponownie był remis, ale drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego nie dopuszczała do siebie myśli o porażce.

Praktycznie przez cały mecz pachniało dogrywką, bowiem raz to Piotrkowianin odskakiwał, ale po chwili mielczanie odrabiali straty. Niestety goście mieli problem ze strzelaniem rzutuów karnych. Ostatecznie jednak punkty zostały w Hali Relax.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - SPR Stal Mielec 29-25 (13-11)

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Procho, Kot - Swat 7, Nastaj 5, Iskra 4, Surosz 3, Szopa 3, Pacześny 2, Sobut 1, Tórz 1, Kaźmierczak 1, Woynowski 1, Mróz 1, Turkowski, Mastalerz

SPR Stal Mielec: Wiśniewski, Andjelić - Wołyncew 5, Kupa 5, Kornecki 5, Krępa 4, Wilk 2, Adamczak 2, Olszewski 1, Jędrzejewski 1, Wojdak, Dutka, Chodara, Wypych, Grzegorek, Mochocki