2019-11-03 16:29:44

Ekoball Sanok pokonał Wisłok Wiśniowa

(fot.archiwalna)
Ekoball Sanok pokonał w wyjazdowym meczu 15. kolejki IV ligi podkarpackiej Wisłok Wiśniowa 2-0. Oba gole, które padły w tym spotkaniu, przyjezdni zdobyli w drugiej połowie.

Rezultat meczu dla Ekoballu Sanok po godzinie gry zdobył Damian Niemczyk. Dziesięć minut później było już 0-2 dzięki celnemu trafieniu Sebastiana Sobolaka. Wisłok Wiśniowa nie zdołał do końca spotkania zdobyć choćby gola honorowego, który mógłby sprawić, że gospodarze powalczyliby przynajmniej o punkt.

Po tym spotkaniu Ekoball Sanok z 20 punktami zajmuje 11 miejsce. Wisłok Wiśniowa, mając na koncie 18 oczek, plasuje się na 13 pozycji.

0-1 Damian Niemczyk (59')
0-2 Sebastian Sobolak (70')