http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-02-09 18:02:04

Waldemar Sotnicki w Resovii Rzeszów

Waldemar Sotnicki podpisał dzisiaj umowę z II-ligową Resovią. Były bramkarz m.in Hutnika Kraków, Górnika Wieliczka i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski związał się z rzeszowskim klubem do końca  bieżącego sezonu.

Rzeszowski II-ligowiec, poza Sotnickim, testował w trakcie okresu przygotowawczego dwóch innych bramkarzy: Piotra Towarnickiego (Concordia Piotrków Trybunalski) oraz Łukasza Bartoszyka (Tomasovia Tomaszów Lubelski).

Jednocześnie Resovia pożegnała się z dopiero co... pozyskanym obrońcą Tomaszem Wdowikiem (wrócił do Przeboju Wolbrom), który miał już podpisaną umowę z rzeszowskim klubem.

- Skróciliśmy kontrakt do końca stycznia i wypłaciliśmy zawodnikowi należność za ten miesiąc - poinformował Adam Sadecki, prezes sekcji piłkarskiej. - Decydowały sprawy finansowe. Mamy już tłum zawodników, a budżet z gumy nie jest. Nie stać nas, by płacić nie tak małe pieniądze piłkarzowi, który na razie miałby szanse grać w drugiej drużynie.

Ostatni gracze, którzy powinni zasilić Resovię, to pomocnik Adrian Bergier (Kolejarz Stróże) i obrońca Mariusz Cichosz (Błękitni Ropczyce).

źródło: Nowiny / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

dżepetto 2010-02-09 23:57:03 0 0

gość dopiero co kontrakt podpisał a juz go odesłali:))))) ciekawe też co zadecydowało o tym ze wzieli Sotnickiego:) umiejętności czy może cena:))

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem