2019-10-26 17:07:46

Korona Rzeszów lepsza od Izolatora Boguchwała. Zadecydował ostatni kwadrans

Maciej Maślany strzelił jedną z bramek dla Korony Rzeszów (fot. Korona Rzeszów / archiwum)
Piłkarze Watkem Korony Bendiks Rzeszów wygrali 2-0 z Izolatorem Boguchwała w meczu 14. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Obydwa gole padły w ostatnim kwadransie spotkania.

Miejscowi byli faworytem tego spotkania, ale Izolator Boguchwała długo nie dawał sobie wbić gola. Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu musieliśmy czekać aż do 76. minuty.

Właśnie wtedy prowadzenie Watkem Koronie Rzeszów dał Maciej Maślany. Na pięć minut przed końcem pojedynku wynik spotkania na 2-0 dla rzeszowian ustalił Dawid Przybyło.

Korona Rzeszów przerwała tym samym passę Izolatora Boguchwała, który nie przegrał we wcześniejszych siedmiu ligowych spotkaniach.

1-0 Maciej Maślany (76)
2-0 Dawid Przybyło (85)